Hakkımızda Biz Kimiz?

Türkcan Sigorta Aracılık Hizmetleri


Dolu Dolu geçen 8 Yıl !

2005 yılında sigortacılık sektörüne tali acente olarak başlayan firmamız, müşterilerimize verdiği güven ile büyemesini sürdürerek 2009 yılının son çeyreğinde sigortacılığın Türkiye’deki lokomotifi Axa Sigorta ile acentelik sözleşmesi imzalayarak faaliyetlerine yetkili acente statüsüyle devam etti.

2010 yılında Güneş Sigorta ile acentelik sözleşmesi imzalayarak taşıdığı dev bayrağı ikiye çıkardı. “Sizin Güvenceniz” sloganı ile hareket eden Türkcan Sigorta 2011 senesi toplam üretiminde sadece Axa Sigorta A.Ş.’ de 1900 den fazla acente arasında ilk 400′e girerek büyük bir başarıya imza atmakla beraber aynı zamanda 2011 yılı toplam prim üretimi ile Akşehir’de faaliyet gösteren diğer Axa Sigorta acentelerini geride bırakarak 2011 Akşehir Birincisi olmuştur.

Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız sigorta hususunda aldıkları zorunlu ve özel eğitimler sayesinde bütün branşlardaki poliçe üretimi, hasar ve diğer özel durumlarda da kaliteyi bilgi ile perçinliyoruz. Bu sebeptendir ki BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 2012 YILINDA BAŞARILI AXA SİGORTA ACENTESİ ödülünü Türkcan Sigorta’ya layık görerek kalitemizi, hizmetimizi ve bilgimizi belgelendirmiştir.

Türkcan Sigorta olarak sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak yer alıyoruz. İlk olarak Akşehir Belediyesi’nin düzenlediği Sokak Basketbol Turnuvasını destekledik. Daha sonra Akşehirspor’a forma desteği ile takımımıza katkıda bulunduk, Türk Eğitim Vakfın’da “Bir Fidan da Bizim İçin Yeşersin” dedik bir çocuğumuzun eğitimine katkıda bulunduk. Engellilerimizi de unutmadık; “Mavi Kapaklar Engel Aşar” projesine de katkıda bulunduk.

Dünden – bugüne, bugünden – yarına güven vererek büyümemize katkıda bulunan tüm müşterilerimize, kurumsal firmalarımıza, yetkili acentesi olduğumuz şirketlerin satış, hasar ve diğer departman çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz.

ACENTELİKLERİMİZ